| anaelir a întrebat:

De azi dimineata, mobilul meu pur si simplu nu mai are semnal. Telefoanele parintilor mei prind semnal ca de obicei. Am incercat sa restartez telefonul de o gramada de ori si am controlat daca cartela si bateria stau cum trebuie in lacasul lor, dar tot nu reusesc nimic. Am un Nokia C5-03 si sunt pe Cosmote. Aveti vreo idee ce as putea face?

3 răspunsuri:
| GeorgeOOO a răspuns:

Eh, nu e o problema foarte grava e din cauza la tel, s-a stricat ceva acolo in el nu ati explic detaliat ca nu o sa intelegi. dar du-te la reprezentanta la cosmote si o sa til faca in 5 min! si o sa te coste un fleac nici 30 lei happy bafta!

| summerparadise a răspuns:

Trebuie sa mergi la cosmote pentru a-ti schimba cartela, numarul ramanand ca cel initial. se mai intampla uneori la cartele. succes