| anonim_4396 a întrebat:

De curand am avut o problema cu telefonul meu, anume Nokia 5800 Xpress Music. Mi-au spus mai multe persoane ca au incercat sa ma sune si ca suna ocupat. Aveam semnal full, aparea COSMOTE sus deci aveam semnal.am incercat sa ma sun eu de pe alt nr la fel facea. Pana la urma l-am inchis, am scos bateria si cartela, am bagat totu la loc, si acu vad ca merge. Dar de la ce poate fi problema? Stie cineva? Ms mult!

1 răspuns:
| geolinooo a răspuns:

Buna ma numesc Alexandra eu cred ca nu aveai apel in asteptare pentru ca si mie mi s-a intamplat la fel si nu stiam dece...asta cred eu sper sa fie de folos raspunsul meu.