| qweasdzxc a întrebat:

De cateva zile, cand vreau sa sun pe cineva imi spune:,, Ai tastat un numar gresit." si suna ocupat. Am mai incercat sa pun o alta cartela mai veche in telefon si mergea, dar cand am pus alta mai noua, se intampla la fel. Am cartela pe Orange; Stie cineva ce e de facut? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Lary a răspuns:

Asa am patit si eu acum cateva zile. Mi-am reincarcat cartela si acum merge bine

| Mjdolhfi a răspuns:

La mine zice asa cand sunt in perioada de gratie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un Orange shop si explica-le care este situatia. poate ai norocul sa iti raspunda ca si mie ca ai cartela demagnetizata si trebuie sa platesti vreo 8 euro pentru schimbare.sa auzim de bine...

| yellowgreen a răspuns:

E posibil sa fie demagnetizata cartela. Suna la Orange si mergi sa o schimbi. La Vodafone e gratis, la Orange nu stiu.