| tramtram a întrebat:

De cateva zile imi apare o eroare dupa ce las afk aceasta eroare e de la NVIDIA si nu stiu cum sa scap de ea, zice cam asa : Display driver stopped responding and has recovered
Display driver nVIDIA windows kernel mode diver, version 270, 61 stopped responding and has successfully recovered.

Am schimbat drivere am instalat dezinstalat am facut updateuri tot asa face stie cineva de ce?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vlad5631 a răspuns:

Pai avand in vedere ca ai reinstalat driverele incearca sa iti reinstalezi windosul si sa pui iar driverele sau sa duci pc-ul la un service, altceva nu cred ca se poate face, succes si o zi buna.