| tramtram a întrebat:

De cateva zile imi apare o eroare dupa ce las afk aceasta eroare e de la NVIDIA si nu stiu cum sa scap de ea, zice cam asa : Display driver stopped responding and has recovered

Display driver nVIDIA windows kernel mode diver, version 314, 22 stopped responding and has successfully recovered.

Am schimbat drivere am instalat dezinstalat am facut updateuri tot asa face stie cineva de ce?

2 răspunsuri:
| ZendyTeam a răspuns:

1.) Dezinstaleaza
2.) Intra pe site oficial, si dai autodetect si se instaleaza automat
3.) Vezi sa ai instalat ultima versiune de java

Stima Zendy.

| tramtram explică (pentru ZendyTeam):

Am facut asta dupa cum am zis de 50 de ori...tot asa se intampla