| lBITZAl a întrebat:

De ce atunci cand urc un video pe youtube. daca dau refresh atunci apare +1 vizualizare iar asta mie nu-mi convine.
Ce as putea face sa nu mai fac vizualizari la fiecare vizualizare de a mea, sper ca am fost inteles.

Răspuns Câştigător
| Cr1st1ii a răspuns:

Este normal ceea ce spui tu, odata ce a fost vizualizat video, primeste o vizualizare, asa este peste tot.

| lBITZAl explică (pentru Cr1st1ii):

Da si e ceva nou ..ca acuma cateva luni nu era asa. Sunt contra cu chestia asta straight face

2 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Asa e youtube-ul nu ai ce sa-i faci