| Broadband a întrebat:

De ce cand nu pornesc calculatorul timp de 2, 3 zile, nu porneste din prima. bipaie ledul de la hdd 4, 5 secunde dupa aia se stinge, si nu porneste windowsu.
trebuie s-al opresc de tot si dupa sa aprind. am vazut ca face asa si cand e mai rece. si doar daca nu-l aprind 2, 3 zile.
in rest nu am probleme.
care sa fie cauza? funda!

3 răspunsuri:
| bogza2 a răspuns:

Ce draq sunt mai putin de 0 grade?
incearca sa reinstalezi windows, vreifica DHH, Biosul si Sursa

| Spoorky a răspuns:

Banuiesc ca e prea frig in camera unde il ti nu stiu ce are.

| robi10101298 a răspuns:

Sursa e de vina