| William a întrebat:

De ce credeti ca tot mai multi copii isi instaleaza windows 8 dupa care se plang ca nu le merg jocurile? Nu se gandesc sa se uite la cerintele de sistem ale jocului inainte sa instaleze windows 8 sau alt sistem de operare?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Cei de la Microsoft au cam dat-o in bara cu platforma windows 8, ceea ce nu au inteles multi, nu doar copiii.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru MskDesign):

Nu stiam nici eu poate ca nu ma joc si e valabil si pentru 8.1?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca sunt copii.Si nu se pricep.Scopul lor este doar jocul.Nu toti, bineanteles.

| Jokyo a răspuns:

Sunt copii ai zis-o si tu pur si simplu te-ai raspuns singur la intrebarelaughing)