| Gabriel123 a întrebat:

De ce nu imi merge imprimanta? Ma chinui cu ea intr-una.Este o imprimanta HP Deskjet 3940.Cd-ul l-am pierdut, asa ca am luat drivere de pe inernet.Cand selectez un text si ii dau print, nu face nimic.Mentionez ca are si acel buton care licareste mereu.Ce sa fac ca sa printeze?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Iti apare imprimanta la dispozitive? Daca da, vezi sa fie dispozitivul default care printeaza, pentru ca de obicei sunt setate altele primare.

| Gabriel123 explică (pentru CM7YRE):

Imi apare...Am mai facut ceva la ea si imi spune ca tusul black e fixat incorect...(dar el e pus corect) si imi mai spune ca nu a tus. dar au fost reincarcate recent.