| VaLy_Alex_1990 a întrebat:

Cand intru pe facebook nu imi mai arata de ex. ce gandesti nu`mi mai arata pozele prietenii nimic. Am instalat si noul flashplayer dar degeaba..am incercat si cu alte browsere tot degeaba si la alte cont`uri care le-am bagat tot asa mi-a aparut va rog raspunde`timi repede

Dau funa!

3 răspunsuri:
| GabrielSeretan2001 a răspuns:

Instaleaza inca odata windows-ul care il ai sau windows 7 sau XP

| VaLy_Alex_1990 explică (pentru GabrielSeretan2001):

Am xp si cred ca de la el este problema...Am pc`ul doar de 2 ram si nu pot baga windows 7 si cred ca de la windows xp este problema.

| GabrielSeretan2001 a răspuns:

Atunci instaleaza windows 8 sau altul.