| alexandra033 a întrebat:

De ce nu merge sa trimit cerere de prietenie pe Facebook? Pot doar sa ciupesc persoana respectiva sau sa ii scriu un mesaj. Dar nu pot sa trimit cerere de prietenie.Imi spune ceva de genu ca trebuie sa fiu autorizat.Nu stiu daca este o eroare de la ei sau daca s-a intamplat ceva cu contul meu.Ma ajutati va rog! URGENT! Dau Funda! :*

1 răspuns:
| mindyxxxx a răspuns:

Am impresia ca persoana aceea te-a respins si a selectat sa nu puteti fi prieteni si daca ai mai trimis odata o cerere si aceea persoana te-a respins acum nu mai poti trimite.