| tudyrudarel a întrebat:

De ce nu merge Tv Online... cînd deschid un program (rtv de exemplu)îmi apare : aplicatie cod eroare 475, reîncercati...ce naiba se întîmplă, nici aplicatia asta nu mai merge?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si mie la fel, nu stiu ce are

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

rolling on the floor luati amandoi sopcast, vlc player si java in unele cazuri.

| tudyrudarel explică (pentru TheGazeTTeRuKi):

Am instalate toate aceste programe, dar degeaba! ....imi arata cod eroare 475

| TheGazeTTeRuKi a răspuns (pentru tudyrudarel):

Depinde si de siteul lor sau brownser pe unele nici mie nu imi merge ca sunt siteurile aiurea sau poate nu va da voie de la net eu am net de rds cautati asa realitatea tv live online si o sa va dea daca nu merge nu stiu

| CTLNcatalin a răspuns:

Incearca aici http://goo.gl/61vVbe