| LiviuPc a întrebat:

Sall all Va rog frumos ce trebuie sa fac sa mearga tv-ul online? Imi apare aceasta: Aplicatie Cod eroare 475, reincercati

7 răspunsuri:
| NAMOLOS a răspuns:

Tehnicieni mincinosi si mai sunt si prosti pe deasupra

| InspiratieDIY a răspuns:

Daca imi dai mai multe detalii despre ce vrei sa faci, te ajut cu placere. vrei sa vezi TV pe net (online) sau vrei ca TV-ul (fizic) sa mearga internetul pe el?
Daca e prima varianta, ce site / aplicatie incerci sa folosesti?

| LiviuPc explică (pentru InspiratieDIY):

Am descarcat Tv online de pe siteul www.cool-tv.com si imi apare Aplicatie Cod eroare 475, reincercati. si am reincercat de multe ori si nu merge, Tv-ul e cu sopcast dar de marti seara face figuri si acum num ai merge deloc ce trebuie sa fac? plsss

| InspiratieDIY a răspuns (pentru LiviuPc):

Salut,

Uite raspuns de la cei de pe cool-tv.ro, acum 2 zile

"Deocamdata, cei de la SopCast intampina probleme la serverele principale ce tin toate transmisiunile de date online. Se lucreaza la remedierea problemei, fiind destul de complicata.
Ne cerem scuze in numele lor pentru dificultatile intampinate in aceasta perioada.
Din cauza acestor probleme SopCast nu functioneaza mai pe nicaieri.
In zilele urmatoare speram ca problemele sa fie puse la punct iar serviciul sa revina din nou la normal.

Multumim pentru intelegere!
Echipa www. cool-tv.ro"

Sper ca asta iti explica problema.
Bafta!
http://inspiratiediy.blogspot.ro/

| NAMOLOS a răspuns (pentru InspiratieDIY):

Ba frate mai lasa-ma cu minciunele astea ca ei repara din octombrie 2014 si azi e februarie 2015, kui dreaqu vindeti gogosi cu rahatu vostru de coool tv

| Stefanel_Bitza_1984 a răspuns (pentru InspiratieDIY):

Sa ma pis pe programul asta de ****, cand vrei sa vezi si tu ceva nu functioneaza eroare 475.huuuu

| Xp_Sammy_1993 a răspuns:

Intra in firewall si da acces aplicatiei.