| Marian1924 a întrebat:

De ce nu-mi apare DVD-rom in my computer? ..am windows xp..in device manager imi apare dar nu si in my computer. spuneti-mi cum sa-mi apara la loc in my computer..plsss

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai Windows Xp furat de pe serveru ăla unde toți vreți invitații (de inconștienți ce sunteți), nu te mira că e normal. Oricum verifică din BIOS dacă ți-l vede. Dacă îl vede în BIOS atunci înseamnă că ceva îi orește activarea la pornire, deci cel mai sănătos e să folosești unul autentic(asta poate fi licențiat sau nu dar nic de cum contrafăcut) și vei vedea că totul va funcționa.Succes

| horia2012 a răspuns:

Vezi aici:
metoda 2,
click pe + si alegi sistemul tau -
"run now":
http://support.microsoft.com/kb/314060