| Teodora_Todoruţ_2002 a întrebat:

De ce nu mi se updatează Windowsul? Şi la Skype îmi spune "Cannon find of load Microsoft Installer. Please update yout computer and try running Skype again.". Help me please. :/

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce windows folosesti?

| Teodora_Todoruţ_2002 explică (pentru gelu1970):

Windows 7 Professional.

| gelu1970 a răspuns:

In cazul in care ai reinstalat windows recent si nu iti porneste Microsoft update pot fii diverse cauze.
Daca vrei instaleaza teamviewer si iti rezolv problema.

| Teodora_Todoruţ_2002 explică (pentru gelu1970):

Imi spune ca e piratat Windowsul... Ce sa fac?

| willboy a răspuns (pentru Teodora_Todoruţ_2002):

Ce windows ai?

| gelu1970 a răspuns (pentru Teodora_Todoruţ_2002):

Instaleaza teamviewer si rezolvam totul. Peste o ora sunt acasa si le rezolvam. Id si pass le trimiti in mesaj privat. Daca ai wapp pe telefon lasi un nr si vb

| willboy a răspuns:

Probleme cu windows installer, sau versiune de windows installer veche si care nu este acceptata de skype.
Instaleaza versiunea de windows installer de aici apoi incearca din nou si ar trebui sa functioneze:
https://support.microsoft.com/ro-ro/kb/942288

| Teodora_Todoruţ_2002 explică (pentru willboy):

Am incercat. Dar nu merge. :/