| TK_Cristi_1994 a întrebat:

Tocmai ce mi-am reinstalat windowsul si cand vreau sa instalez skype-ul imi da o eroare! Ce pot sa fac?
file:///C:/Users/CRiSTi/Desktop/Untitled.png >--- poza la eroare. imi spune : Cannot find or load Microsoft Installer

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Omule, ai pus o poza din calculatorul tau. Noi n-o putem vedea. Trebuie sa o uploadezi pe un site. Exemplu: http://uploadimage.ro/

| Salontanul a răspuns (pentru TK_Cristi_1994):

Cauta Microsoft Installer 5.0 pentru Windowsul tau daca este de la Windows 7 in sus (dupa cum se vede cred ca ai Windows 7!) si downloadeaza-l apoi instaleaza-l. Eu nu pot sa-ti dau link-ul pentru ca la mine nu mi-l arata avand Linux. Daca nu-l gasesti uncearca cu varianta 4.5.

| RAY a răspuns:

Net framewokrk 3.5

| TK_Cristi_1994 explică (pentru RAY):

Trebuie sa il instalez sau ce sa ii fac? Ca am incercat si nu merge

| RAY a răspuns (pentru TK_Cristi_1994):

Trebuie instalat