| NICKSOOO a întrebat:

De ce nu pot gasi o persoana pe facebook, daca ea exista? Sunt intr-un grup din care face parte, ar trebui s-o gasesc nu numai in grup, dar si pur si simplu, cautand-o; mentionez ca nu imi apare in lista persoanelor blocate;

3 răspunsuri:
| NoNameasdod a răspuns:

Idem @christina1370.
Daca nu o gasesti pe nicaieri, roaga o prietena /prieten sa caute si ea/el.
Daca nici acea persoana nu o gaseste, inseamna ca si-a sters contul /dezactivat.
Dar daca acea persoana o gaseste e clar ca ti-a dat block happy.

| NICKSOOO explică (pentru NoNameasdod):

Cunosc persoane care o gasesc; multumesc mult pentru raspuns

| christina1370 a răspuns:

Pai nu iti apare tie in lista persoanelor blocate, pentru ca nu ai blocat-o tu. Insa, daca ii stii exact numele si nu gasesti aceasta persoana nici in grup, nici la o cautare, e mai mult ca sigur ca ea te-a blocat pe tine.