| Alexalex3445 a întrebat:

De ce nu pot sa ma conectez la wifi de pe laptop, pur si simplu nu imi apare reteaua?
Nici macar iconița de la wifi in dreapta jos nu apare.

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ai pe tastatură un buton cu simbolul wifi in dreapta sus! Trebuie să-l apeși iar ledul să lumineze alb!

| Alexalex3445 explică (pentru gabicoo):

Nu vad niciun buton cu tasta wifi

| Alexalex3445 explică (pentru Alexalex3445):

Nu este nicio tasta cu iconița wifi*

| LasleaIoan1972 a răspuns:

1.nu ai driverul pus
2.nu este activata din tasta de wifi

| Alexalex3445 explică (pentru LasleaIoan1972):

Am dat update driver si imi spune ca am driverele, nici macar in setări nu imi apare wifi, doar ethernet

| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru Alexalex3445):

Inseamna ca nu este activata, deci trebuie sa gasesti de unde sa o activezi eventual suna ma sa te ajut prin team viwer

| Alexalex3445 explică (pentru LasleaIoan1972):

Poti sa mi dai discordul tau?