| JustSid a întrebat:

De ce nu vede leptopul wifi modelul leptopului este Acer aspire 1362lc dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DarkDV a răspuns:

1. iti trebuie driver wifi
2. aprinde modemu cu wlan activat
3.incearca poate are vreun switcher pe exterior tip wifi on/off dar pe care nu scrie nimic.
Eu asa am la Acer Aspire One sall smug

4 răspunsuri:
| JustSid explică:

Nu apare in device manager. butonul cu satelit este de la wifi sau nici macar nu are

| JustSid explică:

Mai am o intrebare se poate sa fie oprit din bios?

| DarkDV a răspuns (pentru JustSid):

Da asta e smug butonul cu satelit este de la wifi, credeam ca nu ai niciun simbol cevawinking dar e bine ca ai si tiai dat seama. Succes in a arezolva problema.

| HoriaStan a răspuns:

Si eu am aceeasi problema am un Acer Aspire E5-573G-59F9