| andreizwx a întrebat:

De ce se blocheaza pc-ul cand vreau sa ma joc se inchide se restarteaza pc-ul sau cand se blocheaza scoate niste suntete foarte urate si face niste dungi pe tot ecranul

5 răspunsuri:
| Dumitrescu_Claudiu_1999 a răspuns:

Se restarteaza fiindca e foarte mult praf in unitatea ta.Iar dungile sunt de la placa video cel mai probabil a fost doborata de cat praf ai depozitat in unitatelaughing.

| andreizwx explică (pentru Dumitrescu_Claudiu_1999):

Unitatea o curat la in fiecare luna deci nu poate sa fie din cauza prafului

| Dumitrescu_Claudiu_1999 a răspuns (pentru andreizwx):

E de la placa video atunci.Iti trebuie un upgrade sau cine un cooler macar la ea daca nu ai.

| andreizwx explică (pentru Dumitrescu_Claudiu_1999):

I-am reinstalat driverul si tot asa face am schimbat si windowsul tot asa face din cate am auzit de pe la prieteni sa-r putea sa fie pe duca

| Gozar_Andrei_1999 a răspuns:

I just got a Steam Wallet card pin for free! :D http://linkbitty.com/steamwalletcodes