| Grindei_Eduard_2000 a întrebat:

De ce telefonul nu gaseste tv ul cu smart view? De pe Youtube a mers, de ce nj merge si asa?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ar trebui să ne mai spui ce telefon, ce tv, ce ai făcut sau ce nu

| Grindei_Eduard_2000 explică (pentru sierra1):

Samsung galaxy j5 2017, tv ul e un HITACHI si l am cautat cu smart view de pe telefon si nu l găsește, dar Youtube găsește tv ul

| Grindei_Eduard_2000 explică (pentru sierra1):

Model tv : HITACHI HB4T61

| sierra1 a răspuns (pentru Grindei_Eduard_2000):

Conectează ambele dispozitive la wifi-ul de acasă și trebuie să fie aplicații prin care să se "vadă" între ele. La tev nu scrie că are wifi direct sau TV to Mobile - Mirroring sau Mobile to TV - Mirroring, DLNA și asta e derutant deși scrie că e smart

| Grindei_Eduard_2000 explică (pentru sierra1):

Nu e mirroring si nu stiu de ce, adica eu n-am gasit. Am gasit o aplicatie cu care pot vedea videoclipurile de pe telefon, dar vreau sa vad chestii de pe google si pentru asta nu am gasit aplicatie

| sierra1 a răspuns (pentru Grindei_Eduard_2000):

Tv-ul trebuie să aibă browser. Are?

| Grindei_Eduard_2000 explică (pentru sierra1):

Da,de ce?

| sierra1 a răspuns (pentru Grindei_Eduard_2000):

"dar vreau sa vad chestii de pe google si pentru asta nu am gasit aplicatie"

de aia