| treipuncte a întrebat:

De ieri imi bazaie laptopul. Banuiesc ca e de la cooler pentru ca se aude de unde iese aerul. ce sa fac sa nu mai bazaie? sau are ceva daca il las asa? bazaie incetul

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Desfaci panoul de plastic al laptopului si stergi coolerul de praf cu betisoare de ureche. pe cooler e lipit un abtibild, il desfaci frumos si pui 2-3 picaturi de ulei mineral

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai stergel cum au zis baieti de mai sus!

| treipuncte explică:

Poi ieri de o data a inceput sa bazaie incetul laptopul. Bazaitul se aude de langa aia de unde iese aerul. Cred ca e de la cooler

| DariusB a răspuns:

Nu are mai nimic daca o sal lasi asa in mod normal ar trebui curatat inauntru dardaca e laptop e mai greu