| stefan994 a întrebat:

De unde pot lua drivere pentru placa video? am pierdut cd-ul original si driverele care le'am downloadat de pe net nu merg...sad ce pot face?

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

NU TREBUIE sa folosesti nici un KK de soft pentru ati recupera driverele de placa baza! Ia codul placii baza de pe cutie sau chiar de pe placa ta baza(e mai greu ca-i deja in comp)si intra pe site-ul producatorului(Asus, gigabyte, abit...etc) introdu codul placii tale baza si ia-ti driverele originale.Simplu si eficient! Succes!

| juga11 a răspuns:

Ai luat driverele de pe siteul oficial al producatorului? Ai luat pentru placa ta?