| miță22 a întrebat:

De unde știu când un leptop îi ars? Pur și simplu nu se aprinde. așa deodată și beculetu de la incarcator pâlpâie când ii în priza. de obicei rămânnea constant aprins. poate sa mă ajute cineva vă rog?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil incarcatorul nu mai incarca.Bateria s-a terminat si daca nu mai primeste curent de niciunde, nu porneste.Verifica cu alt incarcator.

| miță22 explică:

Nu ii de la incarcator. Dacă bag încărcătorul la alt laptop funcționează bine.