| Spiku a întrebat:

Deci am cativa virusi in pc.si mi-a expirat antivirusul nod 32 4...ala nou a, m vrut sa-l incerk si numai merge niciun atntivirus acum... zice sa-l dezinstalez manual si am incercat si nu am gasit. ajutor?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.xn--descrcare-tcb.com/software/nod32-antivirus.php ai mai multe metode de dezinstalare. Daca nu reusesti cu niciuna descarca un program numit Unlocker si precis o sa reusesti. Numai bine!

| Evolution a răspuns:

Din control panel ai încercat?

| raytheone a răspuns:

Instaleaza windows-ul din nou, sterge doar partitia c. apoi vei putea instala si antivirusul;