| MetallicaFANATIC a întrebat:

Deci...am o placa video nVidia geforce 7200 GS/ 7300 SE.Intrebarea e daca este buna pentru gaming.Am un intel pentium dual core e2160 si 3 GB RAM si joc Call of Duty 2 in grafica minima! Recomandari ceva?(Nu sunt plin de bani deci...nu-mi permit prea multe)Astept un raspuns va ROG!

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, procesorul si placa video de cam trag in jos.Eu zic sa schimbi prima data procesorul ( pc-ul meu vechi are modelul e2140 de 1.6 si ma gandesc ca al tau e de 1.8).Eu zic sa cauti pe www.emag.ro un Intel dual core, dar de la E3400 in sus, daca vrei sa iti mearga mai bine jocurile. Apoi in timp iti poti lua si alta placa video. Daca ai nelamuriri, posteaza.:)

| mateielisey a răspuns:

Schimba placa video cu una mai buna de un gb 128 biti si altele si iti va merge si cele mai noi jocuri
eu cu un Intel pentium d 2, 8 1 gb ram si gt 220 1 gb joc nfs hot pursuit fara probleme (mai scade fps dar asta din cauza ramilor ca cere minim 2

| Boeing747 a răspuns:

Eu cred ca merge