| PaulTalent a întrebat:

Deci...am un monitor care il folosesc pentru pc dar e si tv(SyncMaster TA350 Samsung)ok...prima data, se auzea muzica la boxele ecranului(dracu stie ce am facut in Realtek Audio HD Manager). Dupa ce mi-am reinstalat windowsu fix pix ca nu s-a mai auzit, ce pot modifica in realtek ca sa se auda din nou la boxele monitorului?

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Dacă nu ai alt dipozitiv de redare sunet(sistem5.1,2.1)dezactiveză boxele ca dispozitiv implicit, pune auxiliare implicit