| Spokky a întrebat:

Deci as vrea sa ma lamuriti si pe mine. am speed fan in pc
si am urmatoarele temperaturi cand stau pe google chrome..fb.yt... etc cand ma joc cresc

am placa video cu racire activa dar nu mai am unde sa conectez coolerul dp ea. asa ca "s-a transformat in racire pasiva(mentionez ca e Nvidia.)...Deci

GPU(PLACA VIDEO):70 grade (nivel ridicat)
temp1(nu stiu ce e): 45 (ok)
temp2(nu stiu ce e) : 44 (ok)
temp3(nu stiu ce e) : 35 (prea recestraight face)(asa arata)
HDO(Presupun ca hardu) : 44 (ok)
Core(procesoru) 19 (prea recestraight face) e normal sa fie asa?

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Daca vrei sa vizualizezi temperaturile reale foloseste programul Piriform Speccy

| Gabi05 a răspuns:

Vezi ca programul nu afiseaza corect temperaturile.
Folosee HwMonitor si fa un screen si posteaza-l.

Daca ar fi sa ne luam dupa programul aceta.
placa video temperatura buna.
temp1 ok temp2 ok temp3 ok

Core 19 grade e imposibil, doar sa se fi dus senzorii si sa dea temperaturi diferite.