| joker0 a întrebat:

Decii ma uitam la un film pe ecran complet. cand s-a terminat am apasat Esc si imaginea la monitor este cu 3-4 centimetrii in stanga. Decii nu mai vad casuta de start si in partea dreapta cat trebuia sa fie ecranul 3-4 centimetrii este negru. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Dai restart si intra cu safe mode.De acolo setezi rezolutia din nou.

| LilTunechi a răspuns:

Inchide programul inchide si aplicatia activa din task manager apoi intra la rezolutia ecranului cu click stanga (daca ai windows 7) si da un restart totul va reveni la normal este un mic bug din cauza programului de vizionat am patit la felbig grin

| bIstAnsSor a răspuns:

Pai, urmeaza pasii :
1. dai click dreapta oriunde pe monitor
2. dai pe Proprietati
3. setezi rezolutia care o aveai anterior
4. dai Apply si dupa Ok