| alinaa765 a întrebat:

Din gresesla am adormit cu telefonul sub spatele meu azi noapte. Era pus pe date mobile. Imi poate cauza cancer?

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Am citit si eu despre chestia cu undele si etc. Daca se intampla de cateva ori nu poti pati nimic. Daca se intampla regulat, zeci de ani la rând sau daca ai o vârsta foarte fragedă da, se pot declanșa unele boli.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, dar il poti strica daca il lovesti îi spargi ecranul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eram toți morți de mult daca apărea așa cancerul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| mihai69 a răspuns:

Nu, doar impotență.

| dullcat a răspuns:

Daca faci asta zilnic, cine stie? Dupa numai o singura data vei supravietui.

| relian a răspuns:

Dar cand il tii in buzunar cum este, mai esti inca in viata? Eu credeam ca scrii acu din alta lume laughing
Majoritatea oamenilro tin telefonul unde? In buzunare, ai vazut sa moara careva din asta, ori sa auzi ca au facut cancer.

O persona deja nascuta, nu poate dobindi cancer, asta asa ca idee.Cancerul ori se misteneste, ori se dobindeste cand esti in formare in burta la mamata, in rest nu faci cancer de la radiatii, de la mai stiu eu ce povesti, in cel mai mic sau grav scenariu dai coltu, nu ajungi sa faci cancer, sa mai si traiesti, sa mai faci si copiii.

Ce auzi ca o facut X sau Y cancer, de la telewfoane., de la desene animate laughing alea is basme, povesti nemuritoare.
Atunci cand esti supus la ceva conditii, care sa iti afecteze ADN-ul, care sa rupa lantu de ADN, deja ai crapat, mori, nu faci cancer.

Asa ca poti sa dori linistita cu telefonul in pat, eventual ce poate sa iti faca un telefon, este sa iti faca ceva bun, il setezi pe vibratii, il pui intre picioare, inainte suni pe iubi si spui sa te apeleze asa cit crezi tu ca ajungi sa fii satisfacuta laughing

Daca iti face frau sau bine, asta tu trebuie sa stii.Era pus pe date mobile.Dar daca ai acasa internet, datele alea is acolo non stop, de alea de ce nu intrebi daca iti fac rau sau nu, ori cancer? Ai modem ai si router, ala emite non stop semnal in toata casa, ca si datele tale mobile de mai stiu eu unde, de la reteaua de telefonoie.

Ai telefonul pornit, sau oprit, nu-i tot una? laughing undele alea is acolo linga tine tot timpul, telefonul daca e pornit doar le primeste, daca nu-i pornit nu le; primeste, dar datele alea ce spui tu is deja acolo la fata locului, is cu tine in pat, is peste tot in jurul tau.

Nu telefonul emite date, el le capteaza si ti le afiseaza, datele alea is cum am spus tot timpul in jurul tau, oriunde ai fi, acasa, pe strada, oriunde.

Daca afci cum am spius sa tii telefonul pe vibratii intre picioare, poti sa o faci linistita ca nu frami gravida cum spunea cineva pe aici, laughing asa ca spor la treaba, uite ai mai descoperit o utilitatea la telefonul ala, la care nu te gindisei.
Iti dau idei laughing

| gabicoo a răspuns:

Scade IQ-ul. Dar se pare că la tine nu este cazul.

| alinaa765 explică (pentru gabicoo):

Tare amuzant esti csz

| VoidEternal a răspuns:

Not really.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Nu, dar ai rămas gravidă.

| alinaa765 explică (pentru SydneyFunnelWeb):

? buna asta
poate nasc instagramul

| sierra1 a răspuns (pentru SydneyFunnelWeb):

și cu hipotalamusul grav afectat!

| RaluAle00 a răspuns:

Nu.Vei avea cancer la creier

| mobileseriez4 a răspuns:

With a sleek design and intuitive features, mobileseriez provides a personalized viewing experience, enabling users to create playlists, receive personalized recommendations, and stay updated on the latest episodes. Whether at home or on the go, MobileSeriez transforms the entertainment landscape, offering a convenient and enjoyable way for users to immerse themselves in the world of television.