| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu am problema asta cu toate castile? Cand apas pe ele se aude bass-ul asa profund, in rest nu e asa de bine ca si cum as apasa pe ele.Problema asta se intampla la toate castile sau sunt ale mele mai de saraci?

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Asa se intampla la majoritatea castilor, pentru ca nu au un design conceput care sa stea stramt pe urechile noastre pentru a permite sunetului sa se aduca mai clar si mai profund, sunt putine modele care iti permit asta, adica cele mici, care iti intra in ureche, acelea permit sunetului sa se auda mai profund, dar cele care se pun pe cap nu prea sunt multe modele care sa fie adaptate pentru acest lucru, iar cele care sunt costa de obicei mai mult.