| Sachabella a întrebat:

Doresc sa-mi resetez telefonul insa am actualizat Android-ul, va avea probleme?

Răspuns Câştigător
| tehno125482 a răspuns:

Nu nu va avea nicio problema!
Revenirea la setările din fabrică a sistemului Android înseamnă ștergerea întregului conținut care a fost adăugat după ce sistemul de operare a fost instalat - asta înseamnă toate datele existente în memoria internă: pozele, fotografiile, aplicațiile, setările făcute sistemului de operare, starea aplicațiilor de bază, persoanele de contact salvate în telefon, mesajele... absolut tot ce este stocat în memoria internă a telefonului va fi sterg mai putin softul!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu are nicio legatura resetarea din fabrica cu sistemul de operare!

| Clorox a răspuns:

Nu va avea probleme, o sa se stearga actualizarea dar o poti face oricand

| tehno125482 a răspuns (pentru Clorox):

Nu nici actualizarea nu se se sterge!

| Sachabella explică (pentru tehno125482):

E din alta tara, ar putea sa nu-mi mai accepte cartela?

| tehno125482 a răspuns (pentru Sachabella):

Nu nu ar putea!

| ThePrinceJoker a răspuns:

Revenirea la setările din fabrică a sistemului Android înseamnă ștergerea întregului conținut care a fost adăugat după ce sistemul de operare a fost instalat - asta înseamnă toate datele existente în memoria internă: pozele, fotografiile, aplicațiile, setările făcute sistemului de operare, starea aplicațiilor de bază, persoanele de contact salvate în telefon, mesajele... absolut tot ce este stocat în memoria internă a telefonului.