| Constantin_Madalin_1993 a întrebat:

Dupa instalarea windows-ului 8 am verificat daca s-au instalat driverele. toate s-au instalat bine. Acasa, am internet de la kabelnet, pentru a functiona internetul trebuie sa instalez zcontrol, ca sa descarc zcontrol de pe internet trebuie sa intru ftp.knt.ro, ca sa intru pe site trebuie sa introduc in Local Area Conections la internet protocol (tcp/ip) un ip care l-am primit de la firma in contract. Problema este ca dupa ce conectez firul nu imi apare local area conections ca sa pot baga ip-ul. Ma poate ajuta careva? ofer funda

2 răspunsuri:
| Rony23 a răspuns:

Windows 8 e un mare fail, baga la loc 7 ca o sa faci criza de nervi, crede-ma

| Constantin_Madalin_1993 explică (pentru Rony23):

Daca nu sti sa raspunzi la intrebare de ce raspunzi fara rost?