| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca camerele de supraveghere din oras, filmarile sunt sterse dupa o saptamana sau doua din cauza memoriei orea mari?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU, inregistrarile publice dureaza 6 luni!

daca ai facut tampenii fii gata sa platesti happy

daca cumva ai dat foc la casa unui politician, i-ai omorat familia sau i-ai distrus afisele electorale, ei atunci felicitari! la fel si daca ai batut vreo cioara! FELICITARI happy si sper sa nu se stearga laughing

| Marius66666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am facut nimic, era doar o intrebare laughing

| Valentinaldoilea a răspuns:

Nu! Serverele pot avea capacitate mare. Dar, toate acele date sunt salvate pe suport extern. Asa ca, daca cineva face o ilegalitate (accident, furt, agresiune, etc) faptasul este gasit. Altfel, camerele nu ar avea nici o utilitate.

| nirocino a răspuns:

Da, asa este.