| mihairey a întrebat:

E bun acest notebook pentru jocuri mai noi(din 2007 in sus jocurile)
http://www.domo.ro/......Compaq_515

Procesor AMD Athlon X2 Dual-Core QL-64, 2.10 GHz, Memorie 2 GB DDR2, HDD 160 GB, Diagonala 14`` TFT, ATI Radeon Mobility HD 3200, Wireless 802.11b/g, Lithium-ion battery, S. O. Windows Vista™ Home Basic

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

E bunicel happy dar placa video nu prea imi place e integrata straight face si nu stiu cate jocuri ti-or merge ...sincer cauta ceva cu placa de 512 mb nVidia sau 1TB. in rest totul este OK happy. O zi buna

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Placa video e foarte slaba pentru jocuri noi.
La banii aia mai bine-ti iei un desktop, ca laptop pe care sa joci jocuri noi, nu ai sanse.

| adriangabor92 a răspuns:

Da, iti trebuie o placa video buna