| anonim_4396 a întrebat:

Eram logata pe TPU si dintr-o data mi-a aparut pe messanger mesajul cu adresa mea de e-mail si zicea ca sunt online(nu mai am pe nimeni cu aceeasi adresa de e-mail in contacte) si aparea ceva legat de jocuri.
Mentionez ca nu eram logata pe messenger-deci ce s-a intamplat(posibil s-mi fost spart contul)?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Era o posibilitate. Atunci e posibil sa-ti fi spart contul. Inchide-l si schimba parola.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Posibil. Sau poate joci online. Schimba parola.

| anonim_4396 explică (pentru horia2012):

Eu nu ma joc deloc jocuri!
Deci ce s-a putut intampla?

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o posibilitate. Atunci e posibil sa-ti fi spart contul. Inchide-l si schimba parola.