| Girly97 a întrebat:

Este a doua oara saptamana aceasta cand primesc un mail nesolicitat cu un cod de resetare a parolei contului meu de Facebook. Persoana care incearca sa imi sparga contul nu poate schimba parola fara codul pe care doar eu il am. Dar vreau sa fac sa inceteze chestia asta! Daca persoana obtine acces la contul meu de Facebook ar putea obtine acces si la pagina mea dedicata promovarii serviciilor de masaj! Pot face ceva?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Concret, nu. Cinema cu boala pe tine a facut rost de mail sau numar de telefon si incearca o schema. Fara codul ala nu va merge, deci ramane cu ochii in soare.