| BiDiCaMiHeElA a întrebat:

Este adevarat ca se/s-a lansat pe piata un nou produs Apple?
Ma refer la un Iphone 5 transparent.
Stiti ceva?
Funda+Vot la pachet rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| oBanană a răspuns:

Nu. ultimele iPhone-uri lansate sunt 5C si 5S, dar nu sunt transparente. Poate daca se sparg ar fi asa thinking laughing. Oricum. poate peste 10 ani o aa iti raspund la intrebare iar, ca da, s-a lansat xD.

O seara frumoasa.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

S-a lansat Iphone 5s si Iphone 5c(o varianta mai ieftina si colorata). Nu este Iphone transparent.

| Crucified a răspuns:

Degeaba îţi iei tu telefoane de înaltă tehnologie, că tot idioată rămâi. Şi n-o lua ca pe-o jignire.

| BiDiCaMiHeElA explică (pentru Crucified):

Draga, nu am spus neaparat ca vreau sa mi-l iau...am citit un document pe internet si am vazut si o fotografie cu el. Ma intrebam daca asa este el, transparent sau este vreo aplicatie...Asa ca nu comenta fara a stii despre ce este vorba. Am deja iPhone 5C si daca era si unul transparent chiar imi parea rau!

| hp8510p a răspuns:

S-a lansat iphone 5s si 5c care sunt aceleasi rahaturi ca versiunile anterioare(4, 4s, 5). Niciodata nu o sa se fabrice telefoane transparente sau alte gadgeturi pentru ca nu se poate asa ceva

| zuzualina a răspuns:

Pentru moment iPhone 5C și 5S.

Poate doar cu o aplicatie care face ecranul transparent rolling on the floor

| ISP475 a răspuns:

Transtparest? peste 5 ani o sa fie ceva de genul asta...s-a lansat iphone 5s si 5c daca te intereseaza cauta pe google

| GhitaCiobanul a răspuns:

Nu mi se pare nimic interesant la iphone 5 fata de 4 big grin