| madalin1008 a întrebat:

Este folositoare tableta. Adica mai buna decat un laptop sau notebook

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

SUnteti dependenti de TPU.Aici o sa gasesti parereri chiar si de la oameni care nu au asa ceva.Si normal, ca poate ala zice ceva dar realitatea este altfel.Cauta pe net la ce ajuta tableta si cumpara daca iti trebuie.Laptop face tot ce face si un PC, ca performante este mai bun. Daca vrei sa citesti ceva cat esti plecat de acasa si nu vrei sa te cari cu laptop-ul dupa tine poti cumpara o tableta, sau daca chiar iti trebuie la altceva.Cauta pe google.

| andreeei a răspuns:

Laptop-ul e cel mai true, mai rezistent, mai de lunga durata, mai util (celelalte daca ai bani prea multi)

Răspuns utilizator avertizat
| 0PopaPorno a răspuns:

Intr-o oarecare masura e folositoare. Poti face multe pe ea si plus ca o transporti rapid. Dar nu se compara cu Laptopul sau Notebook-ul; acestea sunt mult mai folositoare si mai usor de folosit. ( la scris ma refer )