| EmilTraian95 a întrebat:

Este in regula daca folosesc laptopul direct de la curent fara baterie?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este in regula, daca bateria este scoasa si o mai folosesti cel putin de 1-2 ori pe luna (descarcare si incarcare completa).

| darrio2007 a răspuns:

Eu il folosesc in acest mod de 7 ani.Nu am avut probleme.Dar cu bateria scoasa.

| K0sti a răspuns:

Http://www.epasystems.ro/laptopuri/
Citeste, vezi ca ai si o poza acolo cu bateria!

| untu a răspuns:

Desigur ca da! Poti folosi laptopul tau direct la sursa de curent cu bateria scoasa, dar incarcata si pusa deoparte in caz de pana de curent! deci nu este nici o problema!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu, nu este nicio problema, doar ca nu se mai incarca bateria daca nu e in el.

| AniBaby a răspuns:

Da! Poti sa il folosesti direct de la curent, dar trebuie sa ii scoti bateria!