| KillR669 a întrebat:

Este o problema sau se poate intampla ceva rau sau daunator daca pun instalatie de brad in intariorul PC-ului ca sa lumineze frumos pe interior de Craciun?

2 răspunsuri:
| Cataaaalin a răspuns:

Hmmmm. In interior? Instalatia aia se poate incalzi... Acum depinde de ce carcasa ai. In principiu n-ar fi bine sa incerci asa ceva. Dar ce are daca pui pe carcasa?

| KillR669 explică:

Da, ma gandeam si eu sa pun pe ea happy dar prin interior vreau sa spun de fapt pe panoul din stanga doar in jurul geamului pe interior (doar ca se se vada de afara luminitele care sclipesc inauntru) nu si prin alte locuri.Dar mersi pentru raspuns.