| YellowShoes a întrebat:

Este vreo aplicatie pe google play prin care poti copia filme cu subtritare sau desene? Sau este pe google veo aplicatie pentru tableta Allview si poti copia direct pe tablea? imi trebuie urgent pana la 3 ca plec cu trenu si n-am ce face pe drum

2 răspunsuri:
| Fcsb_Marius_1990 a răspuns:

Pai eu ati recomand muzica:fat frumos, roa de aia, bug mafia, inevitabile va fi bine stc. funda?

| Fcsb_Marius_1990 a răspuns:

Pai intra pe google si scrie ce vrei daca vrei desene scrie asa desene animate an romana tom si jery etc. sau filme scrie categoria horror comedie subsistrat sau an romana. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy