| maphiotul a întrebat:

Salut.
Daca am o aplicatie instalata in telefon(Samsung)care nu se mai gaseste in google play sau altundeva, nu o pot copia cumva si in alt telefon/tableta?
Mersi

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Ba da, poți încerca cu share me de la Xiaomi, vezi pe magazin play sau poți încerca direct cu quik share de la Google.

| maphiotul explică (pentru Hyperion7):

Incerc imediat, mersi

| maphiotul explică (pentru Hyperion7):

Merge cu share me!
Mersi, dau o berehappy
Dar oare kit-ul nu il pot copia cumva din telefonul meu?
Sa il pot trimite cuiva mai departe?
Ca ma lasa doar la dispozitive din apropiere.

| Hyperion7 a răspuns (pentru maphiotul):

E mai complex de transferat, revin cu o metoda ușoară

| maphiotul explică (pentru Hyperion7):

Ai dreptate, am crezut ca merge dar pana la urma nu a mers nici in apropiere.
Probabil doar la xiaomi functioneaza.

| Hyperion7 a răspuns (pentru maphiotul):

Poți încerca și Nearby Share sau trimitere în apropiere de la Google, eu am trimis aplicații așa și a mers