| andreeaf18 a întrebat:

Eu nu am un routter, ma conectez doar cu wireless dar de vreo 4 zile imi apare un triunghi galben si imi scrie retea ne identificata (pc meu ii in spaniola) imi spune ca nu am acces la internet dar cu un alt pc si cu tel merge

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Scanează computerul de viruși.
Probabil un malware îti blochează accesul la internet, și sau fă update a driverul de rețea.Succes

2 răspunsuri:
| Eduarrdinno a răspuns:

Inseamna ca ai tu o problema la calculatorul tau. Intra in Control Panel la sectiunea de Network si dai cautarea problemei. Poate iti gaseste problema. Vezi sa ai driver-ul instalat pentru placa de retea, poate sa fie si asta o problema.
Funda?

| FightForYourself a răspuns:

Poate detinatorul routter-ului tia blocat calculatorul...alta chestie nu are cum sa fie.