| DANI_1590 a întrebat:

Exista vreun program cu cate sa maresc raza de wireless trimitand mai departe semnalul folosind un pc/tableta/smatrphone?

Răspuns Câştigător
| DANI_1590 explică (pentru 1791997):

Nu e exact ce cautam da e destul de bun la altele.

| 1791997 a răspuns (pentru DANI_1590):

Mai sunt niste antene, sticuri... daca vrei sa-ti marest raza de wireless

5 răspunsuri:
| DeeaVonP a răspuns:

Nu poti! Depinde cat de departe este Rotter-ul! happy

| annakiss a răspuns:

Conteaza si routerul la ce distanta e.

| alex890 a răspuns:

Programe nu exista dar daca vrei sa maresti raza de wi-fi la laptopul tau atunci iti poti cumpara o antena cu USB speciala pentru asa ceva.Eu am una si mi s-a marit raza wi-fi de vreo 3 ori. Sper ca te-am ajutat.big grin