| GeorgyDeea a întrebat:

Exista vreun site de ati reincarca telefonul gratuit? Sunt pe Orange si am auzit si eu de la niste prieteni. Daca stie cineva sa imi spuna si mie.Dau fundita

8 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Ai inteles gresit, nu exista aceste site-uri, dar exista site-uri unde iti incarci sim-ul cu credit fara a percepe taxa pentru serviciu!

| GeorgyDeea explică (pentru adybutterfly):

Greseala mea..pardon.Stii cum e numeste site-ul?

| ThePinkPant3r a răspuns:

Nu, normal.

| RapBim a răspuns:

Nu exista nici un site de reincarcare dar exista niste programe ( hecker ). Cu ajutorul lor poti sa-ti reincarci sau sa spargi site-uri.

| Badica_Robert_1990 a răspuns:

Da.Pe orange.ro
Iti faci cont si poti sa iti incarci cartela

| Badica_Robert_1990 a răspuns (pentru Badica_Robert_1990):

A gresit nu sa iti incarci cartela ci telefonul

| zapap909 a răspuns:

Nu exista niciun sait in care sa iti incarci cartela freee