| Cristian_Spătaru_1996 a întrebat:

Fratilor, Help! Am un Acer e1 pacard bell, i5, 4gb ram, etc... am reinstalat windowsul de curand, mai bibine zis ieri, si dupa fix 30 de minute (am cronometrat de fiecare data) se stige, e curatat de praf, nu se blocheaza nu nimic, ce ar putea sa aiba? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Cornel_Wasai_1982 a răspuns:

Daca nu se incalzeste vezi in windows la setarile de alimentare sa nu fie setat sa se stinga dupa 30 min.

| KillaNoFilla a răspuns:

Se stinge cu totul (adica incepe sa boteze cu windows cu tot) sau se pune pe sleep adica nu isi mai face loading la windows?
daca se pune pe sleep atunci vezi in power option din control panel

| Cristian_Spătaru_1996 explică:

Se stinge direct! Am dat si in poker option pe never totul! Si nimic! Incerc sa ii fac windowsul din nou azi! Dar e ciudat rau!