| Strawish a întrebat:

Fundă. Am descărcat un fişier şi extensia lui este :.doc, eu am doar Microsoft office 2007, nu am şi 2003. şi când deschid fişierul mi-l deschide în word, dar nu se înţelege nimic, sunt doar nişte litere ciudate. Ce trebuie să fac să mi-l vadă corect? Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Http://www.officeviewers.com/ ia programul din stanga cu butonul de download rosu.

| Strawish explică (pentru danimotenel):

Mulţumesc mult! Am o întrebare. este trial?

| danimotenel a răspuns (pentru Strawish):

Acolo zice ca este free adica gratis si nu trial, insa mai bine iei Microsoft office 2003 ca sa poti edita fisierele.doc http://fisierulmeu.ro/......3-exe.html