| Larsette a întrebat:

FUNDA! Am o intrebare, va rog mult sa ma ajutati! Stiti pe facebook cand intri pe profilul unei persoane pe care o aveti la prieteni si dati la fotografii va apar trei categorii "Fotografii cu X", "Uploads" si "Albume". Ei bine, eu nu ii mai pot vedea pozele prietenului meu din categoria "Fotografii cu X", nu mai pot vedea check-in-uri pe care le dau alte persoane cu el, nici macar nu ii vad pozele pe care le postez eu cu el la el pe timeline. M-am uitat la mine la setari, nu l-am restrictionat, nimic, la fel si la el, totul e normal. Spuneti-mi va rog daca stiti cum se poate rezolva problema! Promit funda!

2 răspunsuri:
| alexfanmetin2 a răspuns:

Scuze daca te jignesc intr-un fel, daca nu e raspunsul sau daca te supara, dar poate le-a pus pe privat si/sau ta blocat nu stiu cazul... Fundita?

| Larsette explică (pentru alexfanmetin2):

Dupa cum am mentionat, m-am uitat la setarile lui si nu sunt blocata sau altceva.