| Alexx15 a întrebat:

FUNDA! Am o problema cu 22find. Nu reusesc sa scap de el. La pornirea google chrome-ului imi apare intr-una 22find. Am sters extensia si am si inlaturat URL-ul de la pagina de pornire si am pus google, dar tot 22find imi apare. Ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| myrko a răspuns:

1 - Open Chrome explore
2 – Click "Customize and control Google Chrome" in the right-top of the page
3 – Choose Settings ->click "Set pages" link -> delete 22find homepage link -> click "OK"
4 – Click "Manage search engines"->delete 22find, then click "OK"
5 – Via "Customize and control Google Chrome->Tools->Extensions" open "Extensions" panel
6 – Remove "22find"
7 – Restart Chrome explore

| Alexx15 explică (pentru myrko):

Frate, nu esti atent de loc la intrebare. Te grabesti sa dai un search pe net (: how to uninstall 22find) si gata. Am zis ca am dezinstalat extensia!

| Alexx15 explică (pentru myrko):

Scuze, am facut tot ce zice (in afara de aia cu stersul din fisiere pentru ca nu am gasit fisierul google in fisierul internet explorer) si tot nu a mers.

| myrko a răspuns (pentru Alexx15):

Ai incercat sa il instalezi din nou?

| CatalinaAlice a răspuns:

Si eu am si nu reusesc sa scap de el